המחירים אינם כוללים מע"מ - להזמנות חייגו: 054-4449646 אזוה"ת מודיעין עילית

שקיות עם פס סגירה

פלא אריזות – שקיות

שקיות עם פס סגירה נקראות בשמם המקצועי "שקיות פסגור" והן מיועד כמעט לכל אחד, לבתי עסקים וללקוחות פרטיים. אלו שקיות עם פס סגר המיועד לאיטום הרמטי של השקית ומשמשים לעסקים רבים כמו עסקים בתחום המזון, בתחום הקוסמטיקה ובתחום הפארם. שקיות עם פס סגירה מעניקות יתרונות רבים כמו סגירה הרמטית של מוצרי המזון, שמירה על טריות המוצר לאורך זמן, אריזה של מוצרים קטנים מתוך הקפדה שהמוצרים לא יאבדו ולא ייעלמו ועוד.

 

שקיות עם פס סגירה- מי צריך אותם?

שקיות עם פס לסגירה הן שקיות המיועדות לסגירה מהירה והרמטית של השקית לצורך אריזה או משלוח של מוצרים שונים.

מוכרים בחנויות של מוצרים זעירים כמו חנויות לדברי אומנות, כמו חנויות למוצרי בנייה, חנויות מזון ועוד נעזרים בשקיות אלו. אם אתם, למשל, מוכרים חרוזים קטנים או ברגים אתם חייבים שקיות עם פס סגירה אטום. רק שקיות שייסגרו באופן הרמטי יבטיחו שהמוצר שאתם מוכרים לא יתפזר, ייפול או ייאבד.

חנויות המוכרות מוצרי מזון טריים ללקוחות המעוניינים לשמור על טריות המוצר נוהגות לארוז את המוצרים בשקיות עם אפשרות לאטימה הרמטית.

שקיות פסגור מתאימות לשימוש במרפאות רנטגן, במרפאות שינים, לאחסון של תוצרת חקלאית, לתעשיית ההיי טק, לתעשייה הביטחונית ועוד.

בכל בית טוב שיהיו שקיות אטומות לסגירה. בעזרת השקיות תוכלו לעשות סדר במקומות רבים שבהם מפוזרים מוצרים קטנים. תוכלו לבחור שקיות שקופות, לארוז בתוכן את האביזרים הקטנים, לסגור הרמטית ולדאוג שהם לא יתפזרו. השקיות השקופות יאפשרו לכם לראות את המוצר בלי הצורך לפתוח את השקית.

טכנולוגיית ה"פסגור" מאפשרת שימוש רב פעמי בכל שקית.

עוד סוגים של שקיות צלופן

 

שקיות עם פס סגירה – 4 סיבות שישכנעו אתכם להזמין ב"פלא אריזות"

אנו מספקים מגוון גדול של שקיות עם פס סגירה. אצלנו תוכלו להזמין שקיות פסגור בכל גודל ועובי השקית בהתאם לשימוש ולייעוד של השקית. אנו מציעים שקיות בגודל קטן המיועדות לציוד קטן ועד לשקיות גדולות היכולות להכיל מוצרים גדולים יותר.

השקיות שאנו מייצרים הן שקיות חזקות והרמטיות במיוחד. הודות לתכונות אלו תוכלו להשתמש בשקית הן לאריזת מוצרים עדינים והן לאריזת מוצרים חדים.

הודות לטכנולוגיה הייחודית ולשימוש במכונות חדישות ועדכניות, נוכל לספק לכם כל סוג של שקית שתבחרו, שקיות מעוצבות, שקיות עם כיתוב, עם מסרים שיווקיים, עם הדפס המוצר או הלוגו שלכם ועוד.

כל שקית המיוצרת בפלא אריזות עוברת בדיקת איכות. אנו בודקים את איכות השקית ואת החוזק שלה בהתאם לתקנים המובילים בעולם.

מחפשים שקיות לאריזה, צרו קשר, נשמח לספק לכם מגוון רחב של שקיות.

מוצרים נוספים:

קרטונים למעבר דירה

סרט דבק

Call Now Button