המחירים אינם כוללים מע"מ - להזמנות חייגו: 054-4449646 אזוה"ת מודיעין עילית

אריזות קרטון

ארגזים למעבר דירה

אריזות קרטון הם הפתרון האידיאלי לכל סוג של אריזה. אריזות הקרטון עשויות מחומר חזק ועמיד היכול לשאת גם משקל רב של כל מוצר, בלי שצורת האריזה תיפגע. יש אלפי מוצרים המגיעים אל השוק כשהם ארוזים באריזות קרטון החל במוצרי חשמל, מוצרי מזון, מוצרי נוי ועוד. אריזות הקרטון מגיעות בשלל דגמים וצורות ונותנות מענה גם למוצרים הדורשים שטח אריזה גדול ושמירה על המוצר. הם מעניקים מענה לצרכים שונים, לאחסון, לשיווק מוצרים, למשלוח ועוד.

אריזות קרטון – איך האריזה משפיעה על קניית המוצר?

השווקים במאה העשרים ואחת מציעים מגוון ענק של מוצרים, גם באותו התחום. מה יגרום ללקוח להעדיף מוצר אחד ולא את המוצר השני, נכון, האריזה. מחקרים רבים שנעשו בתחום מוכיחים כי לאריזת המוצר יש השפעה רבה על ההחלטה האם לקנות מוצר זה או מוצר אחר.

האריזה היא המפגש הראשון של הלקוח עם המוצר. מעיון בעיצוב האריזה ובתוכן הנכתב עליה יקבל הלקוח מידע קצר על המוצר, על תנאי השימוש, על היתרונות שלו ועוד. אם התוכן ייכתב בצורה יפה ומשכנעת והעיצוב ישלים את התכנים, השלב הראשון לקניית המוצר כבר נעשה.

כאשר מדובר במוצרים ארוזים שללקוח אין אפשרות לפתוח את האריזה, האריזה היא הגורם היחיד המבדל בין המוצרים השונים והיא הדרך היחידה שבאמצעותה אפשר יהיה להשפיע על הלקוח האם לקנות  את המוצר הזה ולא מוצר אחר.

בניגוד לפתגם העממי האומר "אל תסתכל על הקנקן אלא במה שיש בתוכו", במצבים של מכירת מוצרים ארוזים פתגם זה אינו רלוונטי. אופן העיצוב של האריזה, צורת האריזה, הצבעים השונים שבהם נעשה שימוש, כתיבת המילים שעל האריזה ועוד, כל אלו הם גורמים בעלי חשיבות רבה המשפיעים על בחירת הקונה במוצר שלכם.

לאריזות יש שפה משלהן. אריזות מושקעות, לדוגמה, מאותתות לקונה כי כאן  מדובר במוצר יוקרתי, אריזות מיוחדות ושונות מאותות כי מדובר במוצר ייחודי ושונה, אריזות בצבעי אדמה כמו חום עמוק או ירוק כהה מלמדות כי מדובר במוצר אורגני בעל קשר לאדמה ולטבע  ואילו אריזות פשוטות ושגרתיות מלמדות כי המוצר הארוז בהן הוא מוצר עממי ולעתים רבות גם זול.

אנו בחברת "פלא אריזות קרטונים לאריזה ירושלים" צברנו ניסיון רב בתחום האריזות. אנו מודעים לחשיבות הרבה שיש לאריזות, ולכן עושים הכול כדי להתאים את האריזה שלכם למוצר הייחודי שלכם. צוות העובדים מורכב מאנשי מקצוע מעולים ויחד נשקיע את כל המשאבים בבנייה ובעיצוב האריזה עבורכם!

אולי יעניין אותך:

Call Now Button