המחירים אינם כוללים מע"מ - להזמנות חייגו: 052-8505209 אזוה"ת מודיעין עילית

ציוד ומכונות אריזה

ציוד ומכונות אריזה

חברת פלא אריזות משווקת מגוון רחב של מכונות וציוד נלווה לאריזה מהמותגים המובילים והמתקדמים בעולם. כגון: מכונות קשירה לסגירת קרטונים, מכשירי הלחמה, סוגרי חום, מכונות שרינק, משקלים שונים ועוד..
רק בפלא אריזות תקבלו תחת קורת גג אחת את כל הנדרש לעסק שלכם בתחום האריזה,
החל ממכשירי האריזה ועד למוצר האריזה עצמו הכולל קרטונים לאריזה, שקיות, שרינק וכד' וכן מוצרים נילווים, וכמובן בשירות ומחירים ללא מתחרים!!
חברתינו נותנת שירות מעבדת תיקונים וחלקי חילוף למכשירי האריזה

נשמח לתת מענה וייעוץ ע"י צוות המקצועים שלנו
02-8087000

אנחנו כאן, בשבילכם. צוות החברה ישמח לסייע לכם בכל שאלה ויעוץ.
צרו קשר בטלפון: 02-8087000 או מלאו את הטופס הבא:

אנא הזן הודעה.

ציוד לאריזה משמש אותנו למגוון מטרות, הוא מאפשר לנו ליהנות משינוע של מוצרים למרחקים קצרים וארוכים, לאריזת מוצרי מזון, מוצרים חשמליים, מוצרי נוי ומתנות, לאחסון מוצרים ועוד. הציוד המיועד לאריזה מגוון ומאפשר לנו להתאים פתרון לכל מטרה. אם אתם מחפשים ציוד לאריזה, צוות העובדים בחברת "פלא אריזות" ישמח להציג לפניכם את המגוון הגדול של סוגי האריזות ולהתאים לכם את סוג האריזה לכל מטרה.

ציוד אריזה – הכול על סוגי האריזות השונות

כיום כמעט כל מוצר מגיע אלינו כשהוא ארוז. יש צורות שונות של אריזות וההבדלים בין אריזה אחת לשנייה היא בסוג החומר שממנו עשויה האריזה ובצורת האריזה. אז רגע לפני שאנחנו מתחילים לאכול כדאי לקבל מושג על סוגי האריזות השונות.

אריזות מפלסטיק משמשות אותנו בדרך כלל לאריזה של מוצרי מזון.

אריזות מניילון כוללות סוגים שונים של שקיות. יש שקיות דקות, יש שקיות עבות יש שקיות פשוטות ויש שקיות ממותגות ומעוצבות. אריזות מניילון משמשות אותו לאריזה ולנשיאה של כל מוצר כמעט.

אריזות מבד הן טרנד חדש בעולם האריזות והן משמשות לאריזה של מגוון מוצרים.

אריזות קרטון נחשבות לחומר האריזה הנפוץ והפופולארי ביותר. הם מגיעות בכל הצורות והסגנונות והן משמשות למגוון מטרות כמו לאריזה של רהיטים, לאריזה של מתנות, לאריזת מוצרי מזון, לאריזה של מוצרי חשמל, ביגוד הנעלה, מעבר דירה ועוד. אריזות הקרטון נחשבות לאריזות חזקות ועמידות וההבדל בין סוג אחד של אריזת קרטון לסוג השני הוא בחוזק, בעובי ובעמידות של מוצר הקרטון.

אריזות מזכוכית הן אריזות הנחשבות לאריזות בעלות רמת בידוד גבוהה במיוחד מתאימות בעיקר למוצרי מזון, כמו יין, דבש ומוצרים נוספים הדורשים בידוד מושלם כדי לשמור על טריות המוצר.

אריזות ירוקות הן אריזות שהביקוש אליהן גובר והולך יחד עם העלייה במודעות של השמירה על איכות הסביבה. אריזות ירוקות הן אריזות העשויות מחומרים שאותן אפשר למחזק כמו אריזות קרטון או אריזות בד ואריזות העשויות ללא חומרים מזיקים.

אריזות בהתאמה אישית הן אריזות המיועדות לאנשים או לבתי עסקים המחפשים אריזה ייחודית שתתאים לצרכים ייחודים.

כאשר עוברים אנו צריכים קרטונים למעבר דירה, הקרטונים הם מרכיב משמעותי  בתהליך העברת הדירה. את סוג הקרטונים יש להתאים לכל סוג של תכולת הדירה ולמשקל התכולה. נוסף על הקרטונים בגדלים שונים יש צורך בציוד נוסף כמו סרט דביק עבה, ניילון נצמד לאריזה של ציוד שביר, פצפצים או נייר עיתון להגנה על מוצרים שבירים ועוד.

Call Now Button