המחירים אינם כוללים מע"מ - להזמנות חייגו: 052-8505209 אזוה"ת מודיעין עילית

ייצור קרטונים ושקיות בהתאמה אישית

ייצור קרטונים ושקיות

שקיות גופיה ממותגותפלא אריזות הינה חברה מהמובילות בארץ בתחום ייצור ושיווק קרטונים ושקיות בהתאמה עפ"י דרישת הלקוח, הכולל ייצור לפי מידה, חוזק, עובי, מיתוג וכד'
אנו בפלא אריזות שמים דגש וקפידה רבה על איכות, דיוק וזמינות לשביעות רצון הלקוח.
וכן, אצלנו תמצאו פתרון קל יעיל וזמין גם לייצור מיוחד של קרטונים לאריזה / שקיות ממותגות בכמויות קטנות
בין קהל לקוחותינו המרוצים: מפעלים שונים, מוסדות וארגונים, בתי ספר ורשתות שיווק ועוד ועוד..

נשמח לתת מענה וייעוץ:
02-8087000 / vla8507000@gmail.com

גלריית מוצרים לדוגמה:

אנחנו כאן, בשבילכם. צוות החברה ישמח לסייע לכם בכל שאלה ויעוץ.
צרו קשר בטלפון: 02-8087000 או מלאו את הטופס הבא:

אנא הזן הודעה.

לקרטונים יש שימושם רבים בחיים המודרניים, הם משמשים לארגזים המיועדים לאחסון מוצרים, הם משמשים לאריזת מוצרים, הם משפיעים על השיווק של המוצרים הארוזים בתוכם, קרטונים למעברי דירה ועוד. הקרטונים נוחים לעיצוב, קלים מאוד ומחירים זול, יחסית לחומרים אחרים המשמשים למטרות דומות. כאשר מציירים או מדפיסים על הקרטונים, כל קרטון ייראה ייחודיי ושונה.

ייצור קרטונים - מהו תהליך הייצור

השלב הראשון הוא שלב התכנון המתבצע בהתאם למטרה שעבורה מיוצר הקרטון. בשלב התכנון קובעים את הצורה של הקרטון, מרובע או מלבני, את המידות שלו, את העובי שלו  את אופן פתיחת הקרטון, את עיצוב הקרטון ועוד.

ייצור הקרטון מתבצע באמצעות מכונה מיוחדת להכנת הקרטון, מכונה יקרה וגדולה שרוחבה נע בין ארבעה לשישה מטרים ואורכה כשני מטרים.

בשלב השני מכינים עיסה מיוחדת המורכבת ממינונים שונים של תאית העץ בצירוף חומרים כימיקלים שונים המשמשים להכנת הקרטון. כל דגם של קרטון שונה מדגם אחר והוא דורש תערובת מדויקת של עיסה ותוספים שונים.

את העיסה מעבירים למכונות מיוחדות הכוללות רשתות, בעת תהליך הייצור מנערים את הרשתות, פעולה הגורמת ליצירת סיבים. במהלך הניעור ממיינים את הסיבים ומנפים מהעיסה את הסיבים הלא רצויים.

עבודת המכונה משלבת מספר פעולות כמו הכנסת התערובת אל המכונה, יצירת לחץ על התערובת לערבוב אחיד, סחיטת המים העודפים, ייבוש  והחלקת הנייר.

כאשר הסיבים האלו מודבקים אחד לשני הם מהווים את הבסיס לקרטון. כל מכונה מייצרת מספר שכבות של סיבים, כאשר השכבות מודבקות זו לזו הן יוצרות את הקרטון. עובי הקרטון נקבע בהתאם למספר השכבות המודבקות.

השלב האחרון הוא שלב הציפוי של הקרטון. את הקרטון מצפים בחומר מיוחד המונע בריחה של הצבע המודפס על הקרטון אל תוך שכבות הקרטון. לאחר שעבודת הציפוי הושלמה, בונים את הצורה הייחודית של הקרטון ומעצבים אותו בהתאם לצרכים.

הקרטונים מתחלקים למספר קטגוריות, קרטון דופלקס, קרטון גלי וקרטון דחוס.

  • קרטון דופלקס הוא נייר המיועד להדפסה, הוא מוצמד ללוח הקרטון ומהווה חלק מציפוי הקרטון.
  • קרטון גלי הוא קרטון הכולל מספר שכבות, חלק מהשכבות חלקות וישרות וחלקן גליות.
  • קרטון דחוס הוא הקרטון המקביל ללוח העץ.

לאריזת המוצר יש חשיבות רבה, ולכן החברות המתמחות בייצור קרטונים לאריזה משקיעות משאבים רבים בשיפור בציוד, בהכשרת העובדים, ברכישת מכונות דפוס וכל מה שנדרש כדי להגיש ללקוח אריזה חזקה, עמידה, יפה ויוקרתית.

בפלא אריזות צברנו ניסיון רב, נדע ליצור קרטונים מכל סוג ולכל מטרה.

לחנות מוצרי האריזה שלנו לחצו כאן

Call Now Button