המחירים אינם כוללים מע"מ - להזמנות חייגו: 054-4449646 אזוה"ת מודיעין עילית

דבק נייר ומוצרים נוספים לאריזה בעת מעבר

דבק ניר הוא נייר שבצדו האחד מצוי דבק אורגני יבש. לעתים כדי להשתמש בדבק יש צורך להרטיב את הדבק ולהצמידו למקום, כמו למשל בעת הדבקת בולים, ולעתים הוא עשוי מחומר מיוחד כמו נייר צלופן עם דבק הנדבק ללא צורך בהרטבה.

דבק נייר משמש בעיקר לחיבור בין מוצרי אריזה וקרטונים, לתיקון של ניירות קרועים, למדבקות, להגנה בזמן צביעה ועבודות נוספות ועוד.

לדבק הנייר יש יתרונות רבים, הדבק אינו מתייבש בניגוד לדבקים נוזליים כמו דבק מהיר למשל, אינו נחלש ואינו נושר כמו במדבקות מסוימות. להפך הוא עמיד, אם השתמשתם בו והצמדתם אותו למוצר מסוים הוא יחזיק מעמד זמן רב.

יש סוגים שונים של דבק נייר, יש נייר דבק שקוף, יש נייר דבק אטום ואפשר להשיג אותו במידות שונות של רוחב ואורך.

דבק נייר ומוצרים נוספים לאריזה בעת מעבר- באדיבות "פלא אריזות"

המוצר החשוב ביותר לאריזת תכולת הדירה הם הקרטונים. חשוב לבחור קרטונים חזקים ואיכותיים כדי לארוז היטב ולדאוג שכל תכולת הדירה תגיע בשלום ליעד החדש. מומלץ לבחור קרטונים בגדלים שונים.

יש סוגים שונים של קרטונים, איכות הקרטון, העמידות והחוזק שלו נמדדים בהתאם לעובי הקרטון. ככל הקרטון יהיה עבה יותר, כך הוא יהיה חזק יותר ויוכל לשאת משאות כבדים יותר.

דבק נייר משמש לאיטום ולסגירה הרמטית של הקרטונים. כאשר רוצים לחזק את קרקעית הקרטון מומלץ לרפד את רצפת הקרטון מהצד החיצוני במספר שכבות של דבק נייר.

ניילון בועות הוא ניילון המגיע עם שכבת אוויר שנועדה ליצור בידוד וריפוד למוצר הנעטף. כאשר רוצים להגן על מוצרים שבירים, עדינים ויקרים במיוחד, עוטפים אותם בניילון בועות המגן עליהם ומונע תזוזות והחלקה של החפצים המוגנים בתוך הקרטון.יילון הבועות נועד להגן גם על פינות של הריהוט כמו שולחנות, ארונות ולמנוע נזקים לפינות בעת המעבר.

ניילון נצמד הוא מוצר נוסף הנדרש לאריזה בעת מעבר דירה. הניילון הנצמד מאפשר לנו לארוז בקלות וביעילות מוצרים גדולים כמו ספות, כורסאות, מראות ועוד. דרך מצוינת להגן על מוצרים אלו היא באמצעות הצמדת קרטון אל הרהיט ועטיפה בניילון נצמד של הרהיט יחד עם הקרטון הצמוד אליו.

ניירות אריזה הם ניירות דקים המיועדים לבידוד בין מוצרים שבירים כמו למשל, צלחות חרסינה, כוסות ועוד. אפשר גם להניח מספר ניירות על רצפת הקרטון ובכך להגן על החפצים השבירים בעת המעבר.

מחפשים דבק נייר או מוצרי אריזה נוספים, מצאתם! אנו בחברת "פלא אריזות" מציעים מוצרי אריזה האיכות גבוהה ללא פשרות.

להזמנת קרטונים למעבר דירה לחצו כאן

Call Now Button