המחירים אינם כוללים מע"מ - להזמנות חייגו: 054-4449646 אזוה"ת מודיעין עילית

חומרי אריזה

קרטון דו גלי

לאריזה יש תפקיד משמעותי במכירת המוצרים, היא צריכה להגן על המוצר ולהציג את המוצר בפני הצרכן בצורה המושלמת ביותר ולשכנע אותו לרכוש את המוצר. יש אריזות שונות העשויות מחומרים שונים, בגדלים שונים, בצורות שונות ובמידות שונות של עמידות וקשיחות.

חומרי האריזה עשויים ממגוון מוצרים, יש אריזות העשויות ממשי, יש מנייר צלופן או מנייר ממוחזר, יש העשויות מפלסטיק, מזכוכית, אך רוב האריזות עשויות מחומר הקרטון. את הציוד אריזה יש להתאים לסוג המוצר ולצרכים הייחודים כמו שמירה על טריות המוצר, התאמה למזג האוויר ועוד.

הקרטון - מוצר שימושי ביותר למעברי דירה

הקרטון – מוצר שימושי ביותר למעברי דירה

חומרי אריזה – מהם סוגי החומרים לאריזה ולאילו מוצרים הם מתאימים?

הסוג הנפוץ ביותר של חומרי אריזה הוא הקרטון. קופסאות הקרטון מגיעות בגדלים שונים, בקיבות שונה ובמגוון דרכים ואפשרויות איך להגן על המוצר. אריזות הקרטון מאופיינות בחוזק, בעמידות ובאטימות, ולכן הם משמשות אותנו לשינוע של מוצרים ממקום למקום, לאריזה של תכולת דירה בעת מעבר דירה ולאריזה של מוצרים גדולים וכבדים כמו מוצרי חשמל, רהיטים ועוד.

מוצרים קטנים יכולים להיארז באריזות העשויות ממגוון חומרים. את התכשיטים, לדוגמה, אורזים באריזות קטנות מפלסטיק, פרטי הלבשה עדינים נארזים באריזות העשויות מבדי סטן, בדי משי או תחרה ובגדים חדשים נארזים בחומרי ניילון, לרוב בשקיות יוקרתיות וממותגות.

מוצרי הנייר מהווים אחוז ניכר מחומרי האריזה הנפוצים בשוק. כיום כאשר המודעות לאיכות הסביבה ולמניעת לכלוך וזיהום של הסביבה גוברת מקפידים יצרנים רבים להשתמש בחומרי אריזה הניתנים למחזור כמו נייר ממוחזר או שקיות בד אשר מחליפות את אריזות הפלסטיק שהיו פולאריות בעבר.

האריזות מתאימות למוצר  וללקוח. הן מגיעות בגדלים שונים ומעוצבות במגוון עיצובים שיאפשרו ללקוח להכיר ולקבל מידע על המוצר הארוז בתוכן. רוב האריזות המיועדות לשיווק מוצרים הן אריזות קלות, צבעוניות עם הדפסות מעניינות וכיתוב.

יש אריזות מיוחדות שנועדו לשמור על טריות המוצר ולהאריך את חיי המדף שלו. אריזות אלו מיועדות למוצרים שונים כמו יין, דבש, תרופות ועוד. הן עשויות ברוב הפעמים מחומר הזכוכית או גם פלסטיק ומיוצרות בשיטת ואקום כדי להגן על המוצר, לשמור על הטריות ולהעניק לו חיי מדף ארוכים.

האריזות למוצרים משמשות לא אחת גם כאמצעי פרסום למוצר שבתוכן. זוהי דרך אפקטיבית וחסכונית יחסית המביאה לחשיפה של המוצר בפני הלקוח. כאשר השוק מציע מגוון של מוצרים דומים מאותו התחום, הגורם שיעזור ללקוח להחליט באיזה מוצר לבחור הוא האריזה.

בחברת "פלא אריזות" מציעים מגוון של מוצרים לפתרונות אריזה. צרו קשר, נשמח לסייע לכם לבחור את המוצר המתאים.

אולי יעניין אותך:

קרטונים למעבר דירה

Call Now Button