המחירים אינם כוללים מע"מ - להזמנות חייגו: 054-4449646 אזוה"ת מודיעין עילית

שקיות לחנויות – מידע קצר על סוגי השקיות

שקיות לחנויות מהוות אמצעי אריזה שנועדו להקל עלינו את הסחיבה של מוצרים שונים שאנו רוכשים. במהלך היום אנו משתמשים בשקיות מסוגים שונים לאחר הקניות, אנו סוחבים שקיות מהסופרמרקט, מחנויות בגדים, מחנויות ספרים, מתנות ועוד. חנויות גדולות ורשתות ממותגות מעדיפים לשווק לנו שקיות עם שם המותג או עם הלוגו שלהם כחלק מתהליך השיווק והמיתוג של החנות.

שק שקיות גופיה צהוב ג'מבו מידות 70/90- פלא אריזות

שקיות לחנויות –  מידע קצר על סוגי השקיות

שקיות לחנויות מגיעות בגדלם שונים, בצבעם שונים, בצורות מגוונות והן עשויות ממגוון של חומרים.

שקיות הגופייה הן השקיות הנפוצות ביותר, הן נקראות בשם שקיות הגופייה מאחר וצורתן מזכירה גופייה. אלו שקיות ניילון דקות שאפשר להדפיס עליהן כיתוב, לוגו ועוד. מבין סוגי השקיות השונות הן נחשבות לשקיות הזולות ביותר ומשמשות בעיקר לאריזה של מוצרים בסופרמרקט.

שקית דליה היא שקית מעוצבת המורכבת משני חלקים בצורת מלבן אשר מחוברים זה אל זה בקצוות. החלק העליון של השקית נשאר פתוח, דרכו אפשר להכניס את המוצר והוא גזור בצורה אליפטית היוצרת את ידית האחיזה.

שקית דליה עשויה מניילון פלסטי ונחשבת לשקית חזקה במיוחד. את השקיות אפשר לייצר בכל צבע ולשלב עליה תמונה של המוצר, לוגו או כל כיתוב אחר. שקיות אלו נפוצות בעיקר בחנויות הבגדים, הנעליים, מתנות ועוד.

שקית דאפי היא שקית העשויה מניילון פלסטי חזק והיא מתאימה למוצרים כבדים. השקית מגיעה בצורה מרובעת, סגורה משלושה צדדים כאשר הצד העליון פתוח ומשמש להכנסת המוצר. באמצעות שתי ידיות המולחמות לפתח או דבוקות אליו בדבק חזק ועמיד יוצרים את ידיות האחיזה.

מבין השקיות השונות, שקיות דאפי הן השקיות היקרות ביותר, אך הן עמידות, קלות לנשיאה ותוחלת החיים שלהן ארוכה יותר. שקיות אלו נחשבות גם לשקיות ידידותיות לסביבה מאחר ואפשר להשתמש בהן שוב ושוב ולהימנע מהצורך בשימוש בשקיות חדשות ובזריקה של השקיות הישנות.

 

שקיות לחנויות – לאריזה ולמיתוג

בכל יום אנשים משתמשים בשקיות, אנו אורזים בהן מוצרים וממשיכים להשתמש בהן גם בהמשך. מספר האנשים הנחשף לשקיות הוא גדול, ולכן כדאי להשתמש בשקיות גם למיתוג  ולפרסום של העסק.

פרסום של בית העסק, של הלוגו ושל המוצרים על גבי השקיות היא שיטה מוכחת של פרסום אשר מתאימה לכולם, לבעלי עסקים גדולים, בינוניים וגם קטנים. אתם הרי במילא צריכים להעניק ללקוחות שלכם שקיות, אז למה שלא תשקיעו עוד קצת, תדפיסו כיתובים שונים על גבי השקית ותיהנו מחשיפה אדירה למוצר.

 אנו בחברת "פלא אריזות" נשמח לייצר עבורכם שקיות לכל מטרה, מכל סוג ובכל גודל. צרו קשר, צוות המומחים שלנו ישמח לייעץ לכם.

 

רוצה להזמין ניילון בועות שישמרו לך על מוצרים שבירים או שקיות צלופן איכותיות?

 

Call Now Button