המחירים אינם כוללים מע"מ - להזמנות חייגו: 054-4449646 אזוה"ת מודיעין עילית

8 טיפים שיקלו עליכם את המעבר דירה

ערכת מעבר דירה

נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי הישראלים אוהבים לעבור דירות. האוכלוסייה הצעירה בישראל עוברת דירה בממוצע אחת לשנתיים ואילו המשפחות עוברות דירה אחת לשש שנים בממוצע, בהתאם לאזורי המגורים, למצב הסוציואקונומי ועוד.

לא משנה מתי אתם עוברים דירה או לאן אתם עוברים, מעבר דירה זהו מבצע לא קל הכרוך בהתארגנות נכונה ומורכב ממספר שלבים, אריזה, הובלה, פירוק והרכבה. מבין כל השלבים, שלב האריזה הוא השלב החשוב ביותר. אם תבצעו את האריזה במקצועיות, תוכלו להקל על כל התהליך.

טיפים לאריזה למעבר דירה –8 טיפים שיקלו עליכם את המעבר

הדבר הראשון שאותו אתם צריכים במעבר דירה הוא קרטונים לאריזה. כדי לארוז במקצועיות יש צורך בקרטונים חזקים ובמספר גדלים. את החפצים הכבדים מומלץ לארוז בקרטונים קטנים כדי להקל על המובילים ולמנוע התפרקות של הקרטונים במהלך ההובלה. את התכולה הקלה יותר תוכלו לארוז בקרטונים גדולים יותר.

חברות הובלה רבות מספקות קרטונים למעבר דירה. כאשר הם מספקים לכם קרטונים חדשים, הם ידרשו מכם תשלום עבור כל ארגז, אם הם מספקים לכם קרטונים משומשים, ברוב המקרים תידרשו גם לשלם, אך מחיר נמוך יותר.

כאשר אתם מקבלים קרטונים משומשים שימו לב שארגזי הקרטונים נקיים וללא ריחות לוואי. אם תרצו להוזיל את עלויות רכישת הקרטונים, פנו ישירות אל חברת "פלא אריזות, מוצרי אריזה מתקדמים", אצלנו תוכלו לרכוש קרטונים בכל עובי, בכל גודל, במחירים אטרקטיביים ולחסוך את פער התיווך.

אם אתם משתמשים בקרטונים משומשים, רצוי לרפד אותם בניירות אריזה ולהפריד בין שכבת הקרטון לבין תכולת הדירה שלכם.

את הקרטונים כדאי למספר ולכתוב עליהם בכתב גדול וברור לאיזה חדר הם מיועדים. במקביל ערכו רשימה עם מספרי הקרטונים, ציינו מה מכיל כל קרטון והנחו את המובילים להניח את הקרטונים בחדרים המתאימים.

נוסף על הקרטונים, תידרשו לאמצעי אריזה נוספים כמו שקיות אריזה, נייר משי, טושים לסימון הקרטונים, ניילון בועות, פצפץ ועוד. את כל החומרים הנוספים תוכלו להשיג אצלנו, ב"פלא אריזות, מוצרי אריזה מתקדמים".

רכשתם את המוצרים הנוספים, כעת גשו לעבודה. בעזרת ניירות האריזה תוכלו לרפד את הארגזים ואת כל המוצרים השבירים. שקיות האריזה יחליפו בהצלחה קרטונים רבים, תוכלו לארוז בהם בגדים, מוצרי טקסטיל ותכולה נוספת במשקל קל עד בינוני. חשוב להקפיד שהשקיות שרכשתם יהיו חזקות ועמידות.

אם אתם עומדים לארוז מספר גדול של ארגזים, כדאי לכם לרכוש אקדח הדבקה. אקדח הדבקה יחסוך לכם בזבוז של נייר הדבקה ובעזרתו תוכלו להדביק את נייר הדבק בקלות רבה יותר.

אולי יעניין אותך:

קרטונים לאריזה ירושלים

שקיות עם פס סגירה

Call Now Button